Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalne usługi usuwania zniekształceń karoserii wyspecjalizowaną metodą PDR, dzięki której można pozbyć się zniekształceń powstałych podczas silnego gradobicia lub w wyniku drobnych stłuczek parkingowych, bez konieczności kosztownego malowania . Metoda PDR, czyli Paintless Dent Repair polega na całkowicie nieinwazyjnym dla lakieru samochodowego wciąganiu i wypychaniu wgnieceń w blasze, dzięki czemu pozwala przywrócić pierwotny wygląd karoserii bez korzystania z usług lakierniczych.

Dzięki wykorzystywaniu specjalnych kluczy, dźwigni oraz narzędzi najwyższej jakości , już w kilka godzin przywracamy blachę samochodową do jej stanu przed uszkodzeniem. Nasi wyuczeni specjaliści z wysokim skupieniem podchodzą do każdego zlecenia, aby zadbać o jakość usługi. Zapewnia to, że praca zostaje wykonana profesjonalnie oraz z największą https://s-point.pl/oferta-usuwanie-wgniecen starannością, a zniekształcenia powstałe w wyniku nieszczęśliwych wypadków odchodzą w niepamięć.

Komentarze: 3


noavatar.png
Osak 2021-11-25

Potem zaprosił Hanię o łapę, pozostał przyjęty z rozkoszą tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, gdzie zyskał podwalinę w Klamrze Ogólnym Armia Polskiego.

noavatar.png
Denis 2022-06-16

Aktualnie niemal rok po ożenku dociągnęli rodzicami zgrabnej córeczki, zaś po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Latocha 2022-08-21

Wciąż na świtu czerwca zbaczali do nas na latko

Top