Placówka dysponuje najnowocześniejszym ekwipunkiem który

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Placówka dysponuje najnowocześniejszym ekwipunkiem który

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w rzeczywistości niezwykle dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją propozycję do wszystkich wypatrujących zawodowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia proponuje szereg usług. W ogromnej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie problemu i trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich doktorów, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka oferuje również pomoc takich zawodowców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w ogromnej ofercie placówki.

Szpital wykonuje cykl badań diagnostycznych, wśród których dostępne są też te finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań oraz kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu wolno zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, jaka w placówce wykonywana jest często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, jakie w swojej szerokiej ofercie posiada szpital.

Lecznica specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce oraz leczeniu, lecz również terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, obeznanych rehabilitantów. W placówce stosowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym ekwipunkiem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę oraz efektywne leczenie. Personel dba chirurg poznań o to, aby pacjenci czuli się właściwie komfortowo.

Top